Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A kettő közül melyik gép a jobb?

A kettő közül melyik gép a jobb?

Figyelt kérdés

Ezek alapján a tulajdonságok alapján, melyik notebook számít jobbnak? Ti melyiket választanátok? Kérlek benneteket, hogy mindent figyelembe véve mondjatok valamit, tehát pl. tudom, hogy mondjuk játékra az egyik jobb, a másik meg másra stb. Összességében melyik jobb, első avagy második?

[link]


2010. dec. 21. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nos az a helyzet, hogy az elsőnek (szerintem) jobb a VGA-ja, de a másodiknak jobb a processzora.

A 2. a jobb.:)

2010. dec. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mate0117 ***** válasza:

szerintem is a második a jobb

:D

Boldog karácsonyt!

2010. dec. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek! Nektek is kellemes ünnepeket! :) És ment a zöld kezecske!!!

Szerintem is egyértelműen a második a jobb. Csak a boltban az eladó próbálta belebeszélni a fejembe, hogy az 1. típusú sokkal jobb és olcsóbb...

2010. dec. 21. 15:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, attól függ hogy mire akarnád használni. Ha játékra akkor egyik s e jó mert az egyikben a proci a gyenge a másikban meg int intel. Namost ebből következtetve nem játszani akarsz rajt, ezért a 2. a jobb. (a boltos sztem azért az 1.-t akarja rádsózni, mert eladhatatlan)
2010. dec. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi. Nem vagyok nagy játék-fan, így nem az alapján választok gépet...

Az 1. típusból tudom jól, hogy van náluk jónéhány raktáron, míg a 2.-ból egyetlen egy db volt. Végülis azt vettem meg, mert eleve azt akartam. Csak kicsit bekavart az eladó azzal, hogy az egy erősebb gép olcsóbb pénzért és inkább vegyem meg azt...

2010. dec. 23. 11:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!