Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet egy videókártyát tuningo...

Lehet egy videókártyát tuningolni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, de attól függ: milyen a kártyád???
2010. dec. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ati Radeon 9250 Shapphre
2010. dec. 21. 12:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Háááát, én azt mondanám hogy inkább ne nagyon próbáld meg túlhajtani.

De ha mindenképpen szeretnéd, és CSAK ha nem passzív hűtésű és még azon belül is jó a hűtője, akkor tölts le egy tuner programot (én az EasyTune6-ot használom). Ott KICSIT húzhatsz a GPU és a Memória órajelén a kártyának. De nem lesz jelentős a különbség, max 5-7 fps.:S

2010. dec. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, sajnos passzív hűtéses.. Amúgy AGP és PCI kártyák között mi a különbség?
2010. dec. 21. 13:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Hhonnan szeditek ezeket az 5-7 fps-eket? Ember... ha 5-7 fps pluszt kap mondjuk az új AVPban akkor az 6szoros teljesítmény... Százalékot nem tanultatok? Vagy legalább aránypárokat ismernétek.


Passzív hűtésre tehetsz még ventit. 10-20 százalékot gond nélkül ki kéne bírnia. De le kell tesztelni. Atitools pl jó lenne.


PCI, AGP két különböző foglalat és szabvány. AGP-t direkt videókártyára fejlesztették ki csak elcseszték. Amúgy le van írva googleben, wikiben minden.

2010. dec. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Atitool megnéztem, ott rámentem a Close 3D view-re és azt írja hogy 26.3 FPS 26 AVG. Nem értek hozzá hogy ez mit jelent:)
2010. dec. 21. 13:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nem a Crysis-ra gondoltam elhiheted, hanem pl. Alien vs Predator 2, meg ilyenek. Ha meg új hűtőt akarsz venni, akkor inkább használtba vegyél egy másik VGA-t. Az "avarge fps" az az átlagos frame/secund (képkocka/másodperc). Az élvezhetőségi határ elvileg a 25.
2010. dec. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt már minek??? :D ne akdjon az office?
2010. dec. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!