Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy kell tuningolni a integrá...

Hastler kérdése:

Hogy kell tuningolni a integrált videokártyát?

Figyelt kérdés

Sziasztok

nekem ilyen gépem van Intel(R) Celeron(R) CPU E1400@ 2.00GHz 2.00GHz 2.00GB Ram Intel(R) G33/G31 Express Chipset Family Windows Xp Death Editon Alaplapom Asus P5KPL-CM. Nah és akkor tuningolni szeretném a videokártyát alias huzni rajta csak fingom sincs hogy kell mert játékok el indulna rajta de amit én akkarok olyan nem indul el PL: Call of Duty 2, Left 4 Dead, Need For Speed Carbon. És emiatt szeretném kérni a seggitségetek (Tudom Videokártyát kéne vennem de én nem akkarok ezt akkor nyuzni). Left 4 Dead al kapcsolatosan az el indul csak minden hó fehér... nah ha tudok segiteni akkor meg köszönöm "valahogy"


2010. szept. 24. 09:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha el se indul azon a huzás nem fog segíteni, amúgy sincs értelme integráltat húzni mert észrevehető különbséget nem fogsz tapasztalni.
2010. szept. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az alaplapi videokártyát egyrész nem lehet húzni, másrészt ha húznád sem indulnának el azok a játékok. Az Intel X3100 még húzva se tudna "teljesítményt" csinálni. Kb Office+internet+flash alapú játékokra jó.
2010. szept. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De akkor miért megy gma x3100 on pl: cod 2 ???
2010. szept. 24. 10:30
 4/13 anonim ***** válasza:

Ezeknek (intel vga-k) kb. 0 a teljesítménye, tuning után is 0 marad (bár ezeket szerintem nem is lehet). Filmet nézni jók csak.

Igazából nem is értelek, a kérdésben azt írod, hogy nem megy a CoD2, utána meg azt, hogy x3100-on megy. Helló, neked is x3100 van. Hiába lenne a teljesítmény, az intel vga driverei egy kicsit khm... Vegyél egy nagyon olcsó VGA-t. Szerencsére van pci-e az alaplapodon.

2010. szept. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én nem fogok olcsó videokártyát venni mert 1honap mulva már nem is gyártják oszt 0 lesz a értéke ink. vesszek egy dual os videokártyát tudom hogy, méreg drága de vesszek kézröl mellesleg figyeljetek neki érdekess el indult x3100 on a cod 2...


http://www.youtube.com/watch?v=8xgEcFhErMI

még a cod 4 is...

http://www.youtube.com/watch?v=SQcHVn9BOiM


én ezt nem fogom fel dolgozni és kész... addig gyötröm ezt a video karit amig nem fog füstölni..

2010. szept. 25. 08:55
 6/13 anonim ***** válasza:

Azért egy ici-picit erősebb a videó készítőjének a gépe. Egyébként ha a cod2 nem indul, akkor az driverhiba. Töltsd le a legújabbat, töröld a régit stb...


"Én nem fogok olcsó videokártyát venni mert 1honap mulva már nem is gyártják oszt 0 lesz a értéke"

Ez egy hülye érv simán. Ha 100e-ért veszel valamit akkor mit vársz? Majd 1 év múlva eladod 80-ért? Arányaiban pontosan annyit fog veszíteni az értékéből mint a legolcsóbbak.

2010. szept. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Figyelj ennél már nem tudok jobb versiot le szedni a legujabb van fent ennél már nem tudok jobbat le szedni..
2010. szept. 25. 19:48
 8/13 A kérdező kommentje:

Nah hello meg oldotam a problémát meg van a megoldás!!!


SwiftShader 2.01 program kell hozzá csak be másolod a játéknak a könyvtárába és voálá megy is :-) tessék integrált videokártya semmire nem jó fullon megy video-t is készitek azért mert amik fent van youtubén angolok most majd meg lesz magyarul is :)

2010. szept. 26. 09:45
 9/13 anonim válasza:
nekem is gma x3100 van a carbon el indul nem akadozik cod 2 öt nem probáltam még
2013. jan. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

prototype is elindul 4-7 fps el megy xd


intel celeron cpu 540 @1.86Ghz

1 giga ram

mobile intel 965 Expess Chipset Family (GMA X3100) 256mb

win7 64 bit op rendszer

2013. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!