Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kaptam egy fejhallgatót, de...

Kaptam egy fejhallgatót, de nem találja a gép, mi a baja?

Figyelt kérdés
Tehát kaptam egy ATD alpha thomson digital M-268 fejhallhatót, van rajta mikrofon is, de amikor bedugom a gépbe akkor nem írja ki, hogy telepíteni kell meg ilyesmik. És nem is jelzi. Skype-on az alap sound ellenőrző izével sem ment.
2010. dec. 17. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Két jack kábelen csatlakozik a számitógépbe. Az egyik a mikrofon bemenetre, a másik meg a hang kimenetre.


Nem kell semmitse telepíteni, max a hangkártyád driverét, de ha alapból van hang, akkor azt se. Te csinálsz vmit rosszul. Vagy rossz helyre dugod, vagy le van némítva, vagy ilyesmi..

2010. dec. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rózsaszín és zöld dugajt a megfelelő színű lyukba dugod be a gép hátulján. A vezetéken megnézed, nincs-e kikapcsolva a hang. Aztán ikon a Tálca jobb sarkában (hangkártya), fel van-e húzva a hangerő?
2010. dec. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!