Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem új vinyót de nem...

Vettem új vinyót de nem találja a gép!?

Figyelt kérdés
vettem egy új samsung 1,5 terrás vinyót a régi 160 gigás mellé de nem találja a gp :S mit tegyek ? új Kábeleket vettem hozzá mármint azzal vettem.. mi lehet a probléma ??
2011. szept. 14. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem JUMPERELNI kell.... de nem valószinű.... probald ugy hogy csak az uj van benne... probald meg feltelepiteni a windowst rá, ha sikerül akkor nem hibás a vinyó
2011. szept. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de én azt akarom hogy a 160 as on legyen a windows :S
2011. szept. 14. 19:42
 3/6 Panda Péter ***** válasza:
le kell formázni. start menü/vezérlőpult/rendszer és biztonság/felügyeleti eszközök/partíciók létrehozása és formázása. ha akarod több "szeletre" (szakmai nyelven partícióra, de gondoltam így szemléletesebb) is feloszthatod, de hagyhatod egyben is.
2011. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves panda péter .. nekem nincs oylan h rendszer és biztonság !! továbbá olyan van külön hogy felügyeleti eszközök de azon belül particiós nincsen :S ja és először azt kéne elérnem hogy lássa a gép a vinyót ? vagy ezután fogja látni ? mert most csak "c" meghajtó van
2011. szept. 14. 20:09
 5/6 Panda Péter ***** válasza:
jah akkor winxp-d van, ott máshogy hívják. bemész a felügyeleti eszközökbe, ott számítógép kezelés, ott lemezkezelés.
2011. szept. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rendben eljutottam oda most konvertálja !! Előre is köszi !!

Majd leírom mi az eredmény

2011. szept. 14. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!