Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplapot hogy rakjam be?

Alaplapot hogy rakjam be?

Figyelt kérdés
az alaplap beszerelésnél elég csak kiszedni a régit és berakni az újat vagy ki kell szedni mást is hogy ne legyen útban pl: tápegység
2010. dec. 16. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
mindent ki kell szedni máshogy nem is tudnád
2010. dec. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Panda Péter ***** válasza:
úgyis látod. ha valami miatt nem fér be, akkor értelemszerűen ki kell szedni azt, ami az útban van. ajánlatos ilyen szerelésekhez egy jó kis mágneshegyes csillagcsavarhúzó (vagy sima csillagcsavarhúzó + csavarkiemelő) és egy zseblámpa.
2010. dec. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a háztól függ. Nekem elég kis méretű házam van, ezért a merevlemezt is ki kell szednem, mert fölé lóg.
2010. dec. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem Aeroengine 2 házam van, ha kihúzom a kábeleket akkor könnyen kilehet venni az alaplapot, ha jól tudom ezt nevezik csavarmentes szerelésnek.
2010. dec. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm

akkor kiszedek mindent mert nem nagy a ház

2010. dec. 17. 17:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!