Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehetséges, hogy ennyire...

Lehetséges, hogy ennyire rossz széria lenne a 8800 GT? Vagy a gépembe lehet baj?

Figyelt kérdés
2.5 év alatt 4 8800 GT ment tönkre a gépembe. Más kártya gond nélkül fut és nem romlott el soha. Ahol vettem eredetileg, ott is vizsgálták a gépet, 4. csere előtt, hogy a gépbe lehet a baj. De nem találtak semmit. Már akkor egy 240 GT-re cseréltethettem volna, de inkább kaptam egy másik gyártótól (240-es gyengébb, ezért nem erőltettem). Első 3 MSI volt, ez vmi Z betűs.
2010. dec. 13. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

a számítástechnika nagy mumus...

nekem például pentium procival ment vígan, majd egyszercsak elkezdett újraindulgatni... kicseréltem a haver celeronjával, és ezzel meg tökéletesen működik... hozzáteszem hogy neki is.

valami nagy gebasz lehet a gépeddel

2010. dec. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És ilyenkor szokott kiderülni, hogy valami gagyi táp van a gépedben. Persze nem védeni akarom az nvidiát, mert ki nem állhatom őket, csak ez a tipikus eset.
2010. dec. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hehe nekem is elpatkolt az MSI 8800GT-m. Egyik pillanatról a másikra. :F
2010. dec. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2 féle táppal is elromlott, abból az egyik 460-es gigabyte a másik meg 550-es, szóval ez nem lehet gond...


Nagyon sokszor olvastam, hogy tönkrement vki 8800-GTje úgy látszik ez egy ócska széria...

2011. febr. 4. 16:07
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem 2 8800gt ment tönkre!!!
2012. dec. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!