Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplap csere. Milyet válasszak?

Alaplap csere. Milyet válasszak?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom, akik az árakban is otthon vannak. Részletek: most Asrock 775i65g alaplapom van. Rajta celeron 3,06ghz proci, 2*1gb ddr1 ram, integrált vga/audió, 1 ide 80gb és 1 sata 500gb hdd. Van tarcsiban egy pci-e vga(128mbyte), de az nem jó a lapra. Mire cseréljem az alaplapot? Úgy akarom megoldani, hogy olcsón kijöjjek. eladom a két 1gb ddr1-et kb 12ezerért, veszek helyette 2*1gb ddr3-at kb 6ezerért. A régi alaplap elmegy sztem kb 3-5ezerért. Tehát eddig nyertem 10ezret. ezen összeg körül szeretnék alaplapot venni, ami tud ddr3 ramot és pci-e-t. Újat és hogy elfogadja a régi procimat, de újabbat is.(nem tudom ezek az új többmagosak milyen lábkiosztásúak)
2010. dec. 13. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

kukába az egész gépel már bocs . És vegyél egy ujjat 2magos intel vagy amd 2gb ram egy jobb alaplap és egy jobb videó kari persze a táp se legyen gyenge nekem ez a konfigom .

Intel Core I7 4mag

Kingsotne 4Gb ram ddr2

Nvidia Geforce gtx470

alaplapot most nem tom fejből most nem fogok keresgélni inkább mek cszek bb am durván 190 be jöttem ki úgy hogy ismerős segített beszerzni olcsóbban .

2010. dec. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az jó hogy vagányságból leírtad milyen gépet vettél 190-ért de ez a kérdezőn nem segít



itt nézelődj ddr3-asok lentebb vannak

[link]

2010. dec. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
olyan alaplap kell ami befogadja a DDR3 at és a pci-s videókártyát a lényeg ennyi ..
2010. dec. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!