Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az intel i3 processzor milyen...

Az intel i3 processzor milyen frekvenciájú memóriákat támogat? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval az intel i3 processzorok támogatják az 1333 MHz-nél magasabb órajelű DDR3 RAM-okat? (Tudom, hogy az alaplaptól is függ.) Csak azért kérdezem, mert az intel honlapján memórához 1066/1333 van írva, de nem egyértelmű, hogy mihez írják. (Elnézést a tudatlanságomért, de az i szériában nem vagyok jártas.)
2010. dec. 12. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:

1333 a max amit támogat ha az van oda írva.

PC-be i5 alatt ne vegyél, és azért mert az i3 notebook-ba fejlesztett proci.

Notebookomba i3 van, és hasít is, de PC-be min. i5

2010. dec. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hiába az van odaírva, de nem tudom kitalálni, hogy mi lehet, mert csak az i szériás processzoroknál van memória írva, máshoz semmi.

Az i3-on pedig azért gondolkozok nagyon erősen, mert eredetileg egy E8400-ast néztem ki (Core 2 Duo, 3GHz, 6Mb Cache), de hiába van az i3 notebookba kifejlesztve, még így is jobb teljesítményt nyújt a Core 2 Duo-nál. Eszembe jutott az i5 is, de a 2 mag 4 szállal bőven elég. Tudom az i5 6xx széria és 2mag/4szálas, de aránytalanul drágább. (Már csak az a kérdés, hogy miért.)

2010. dec. 12. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyobb teljesítményt nyújt.

Csak ajánlani tudom az i3-t, vedd meg nyugodtan.

2010. dec. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem i3 van, erősebb játékkal még nem húzattam (nem gagyok gamer, igaz office sem) de a HD videókat lazán bírja, míg a korábbi gépem igencsak beleizzadt.
2010. dec. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amúgy, hogy a kérdésre válaszoljak, nekem 1066 MHz-es van benne.

És i3 3,06 és 4 szálas ez is!

2010. dec. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!