Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Uj asztali gépen milyen...

Uj asztali gépen milyen billentyűkkel lehet vágólapra helyezni és bemásolni? W7 Ultimate,32bit, RAM 3, 0GB,3,2 Windows-élményindex.

Figyelt kérdés

Bal oldalt alul nincs Fn billentyű,csak Ctrl, Windows és Alt, majd ezután rögtön sorváltó következik.

A Ctrl+C és Ctrl+V kisérleteim, továbbá a képernyő PrtSC vel történő lefotózása és bemásolása is csődöt mondtak.


2010. dec. 11. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
pedig ctrl-c és ctrl-v kombival mennie kell... megy ez az összes windowson.
2010. dec. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ctrl+c ctrl+v -nek mennie kell
2010. dec. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2010. dec. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek, de a sok link se segitett. Ime a gép: EXPERT PC 3116M. Kutattam billentyűzete és annak leirása után, nem találtam. Világos, hogy W7-ben mennie kell, de a gépen mely billentyűkkel tudom megvalósitani?
2010. dec. 12. 13:29
 5/5 anonim ***** válasza:
bal ctrl + c meg v. Ez nem billentyűzet függvénye, és mivel tapasztalatból mondom, hogy ez w7-en is így van, ezért nem értem mit szerencsétlenkedsz. vmi elvan k+rva a windowsodban.
2010. dec. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!