Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a DVD meghajtómmal?

Mi lehet a DVD meghajtómmal?

Figyelt kérdés

Van egy Lg DVD olvasóm, ha belerakok egy CD-t azt tökéletesen olvassa, minden, amikor meg DVD-t rakok bele akkor meg semmit nem csinál, olyan, mintha semmi nem lenne benne, De a legjobb, hogy régebben meg ugyanúgy olvasta a DVD-t mint most a CD-t!! nem tudom mi lehet a baj!

Az szerintem nem befolyásolja, hogy a winyó mellé van bekötve, mert IDE a csatlakozója!!


2010. dec. 11. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg bedöglött, mert az LG-k szoktak. Nagyon érzékenyek a gagyi tápokra, és sajnos kicsiny hazánkban szinte mindenkinek az van, ezért a hatalmas halálozási arány (a gyenge minőség mellett).


Szedd ki a meghajtót a gépből, tedd át egy másik gépbe, és nézd meg, hogy ott jó-e. Ha nem, akkor hajítsd ki és vegyél helyette egy újat, lehetőleg ne LG-t.


Még annyit hozzátennék, hogy a különféle lemezeket külön lézerek olvassák, úgyhogy az, hogy valamilyen lemezt tud olvasni, az nem garancia arra, hogy a másik fajtával is jó lesz. Magyarul attól, hogy CD-t olvas, még simán elromolhatott.

2010. dec. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam egy másik gépbe, ott meg mercury táp van és ott hibátlanul működött, az összes DVD-t lejátszotta amit beleraktunk!! Nem tudom, hogy miért van ez, mert az enyémben, ez az LG mellett még van egy pioneer DVD/CD olvasó és író, és szintén egy LG CD olvasó író!!

Én ezt azért raktam bele, hogy DVD-ről DVD-re tudjak másolni!!

2010. dec. 11. 23:05

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!