Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy működik a Tv rendszer?...

Hogy működik a Tv rendszer? Egy kis hálózatot szeretnék kiépíteni, hogy kell? bővebben lent

Figyelt kérdés
Ahogy a kérdésben is írtam, egy kis hálózatot szeretnék, pontosabban tévéken, ami egy épületbe van egy "adás" menjen számítógépről. Valahogy úgy kellene, hogy automatán, a már előre beállított adatokkal. Pl. képeket, videokat kellene, kisfilmeket kellene mutasson. Milyen programmal lehet megoldani az adás szerkesztését? Milyen felszerelés kell hozzá, mondjuk ami nem kerül sokba? Egy számítógép... ? Milyen kábelekkel érdemes megoldani a hálózatot, amivel jól és olcsón kijön az ember? Lcd, meg rendes tévék lennének rákötve, és egy központba (irodába) lenne az egész szerkesztve.
2010. dec. 11. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, így laikusként azt mondanám, hogy egy olcsóbb gép egy kicsit jobb videókártyával amin van svideó vagy tv out.. ezt valahogy átvarázsolni(pl egy videóval vagy vmivel ami tud fogadni rca-t és koaxot csinál belőle) koaxra és mehet is a buli, bár ha sok TV lesz rákötve, akkor kell pár jelerősítő is, különben szemcsés lesz a kép. A koax előnye, h egyszerű szerelni, olcsó a kábel és a legszarabb TVtől a legjobbig minden támogatja... + könnyű elosztani is...
2010. dec. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hello,

mi is kiépítettünk magunknak egy ilyen hálózatot. Akkor jól körüljártam a témát, és szerintem megtaláltuk a legolcsóbb megoldást. Ha érdekel, segítek. Írj emailt...

2011. ápr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!