Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A konfigom eléglenne mondjuk...

A konfigom eléglenne mondjuk egy Gta IV -re?

Figyelt kérdés

Ezlenne a konfigom:


Proci: Athlon 64 x2 5000+ (G2, 65W) Black Edition

Ram: Kingstone dual DDRII 800Mhz 2Gb (2*1Gb) |még 2 hely szabad|


Videókártya: Pci -e 2.0 MSI NX7600 (nem gt hanem csak series) 768Mb GDDR3 D.O.T -os (még húzható)


Azért kérdeztem meg mert hogy: Érdemes lenne karácsonry egy jobbat kérnem? (meg egy nyelvtantanárt)


Létszíves csak értelmes válaszokat! Ne csak nem meg igent


Köszönöm!


( az alaplap x4 -es procit és 1066Mhz -es ramokat is támogat) De nemhiszem hogy érdemes lenne fejleszteni (elég régi cucc még 2009 be vettem) és hogy neme kéne jobban fejleszthető?



Hálás lennék Köszönöm...!


2010. dec. 7. 00:19
 1/9 Keeper válasza:
Szerintem a GTA4 simán elmenne rajta. Lehetséges, hogy nem maximális grafikán, de közepesre betippelném. Ramból viszont elbírna még a géped 1-2 gigát, ha vistád vagy win7-ed van. A grafikus megjelenítővel nem vagyok teljesen tisztában de 768MB rammal PCI-os az tudhat valamit. Szerintem kérj karácsonyra valami értelmesebbet ^^
2010. dec. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy psp -t? ^_^
2010. dec. 7. 00:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez nem régi cucc, az enyém az, 2005-ös, nem megy a GTA4, de minden másra jó :D

Különben a tiédben szerintem a videokártya a gyenge pont, ha van. De különben korrekt konfig.

2010. dec. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nyelvtanár nagyszerű ötlet - pontosabban magyar nyelvtan tanár, remélhetőleg arra céloztál.

A Ram kicsit kevés, azt kicserélhetnéd egy nagyobbra (ha 32 bites az oprendszered, akkor ne tegyél bele 3 GB-nál nagyobbat, nem éri meg, és nem tudja kihasználni), a többi jó.

2010. dec. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Keeper válasza:

00:36

Nem úgy gondoltam =) Mondjuk, ha kokculás mellett szeretsz piálni is akkor egy üveg whisky-t(vagy amit szeretsz) ;)

Ha szereted a csokit, akkor a kedvencedből 2 kilót. Te tudod mire vágysz ésszerű határok közt a legjobban.

2010. dec. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezen szerintem nagyon minimumra vonva elfutna:D De ha jót akarsz magadnak: ne PSP-t hanem Nintendo-t vegyél:D
2010. dec. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

de abból is a Wii-t :DDDD

(naGYon jóóóó :D)

2010. dec. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
gyári hűtőkkel ne húzkodj semmit. alap grafon amúgy elmenne
2010. dec. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát a hűtők igencsak jól hűttenek full réz és behálózza az egész gépet és egy jól szellőző házban van 5 ventillátor melett! Azjó?! :D
2010. dec. 9. 23:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!