Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Talán nem bírná a tápom a...

Talán nem bírná a tápom a konfigom? (szaggatás)

Figyelt kérdés

Proci: Intel pentium 2,8/1m/800 HTT

RAM: 1Gb (2x512Mb 400Mhz samsung, NEM Dual channel)

Videókártya: Ati radeon sapphire X1650pro 128bit AGP8x 256Mb

Winyó: SAMSUNG SP1213C (S02AJ10XB24721) 120Gb Sata

és még 2 db optikai meghajtó

Alaplap: Msi848neo-v


És amiről szó van az a táp ami egy Codegen 300W-os

Elég rosszakat halottam erről tápegységről, de van egy Mercury tápom az is 300W-os de az mégrosszabb...

Mostanában vettem észre, hogy amikor játszok akkor szaggat, BIZTOS HOGY NEM POROS előre szólok, mert mikor észrevettem hogy szaggat újratelpítettem a gépet aztán, egyből kifújtattam, újrapasztáztam a videókártyát is a procit is, tehát azzal nincs gond, és a hűtőbordák is rendesen felfekszenek! Én már csak a tápra tudok gondolni, hogy nem bírja ennek a procinak a max watt felvétele az everest szerint 109W, a winyóé max terhelés alatt 9,2Watt, a videókártyáét sajnos nem tudom, de attól függetlenül bírnia kellene szerintem!


2011. aug. 21. 01:22
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem a táp, maga a géped túl gyenge
2011. aug. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

A gagyi tápok koránt sem tudnak leadni annyi teljesítmény, mint ami rájuk van írva.

Szerintem sem a táp miatt van, de ettől függetlenül én cserélném valami megbízhatóbbra, min egy ilyenre:

[link]

2011. aug. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De azt ne mondjátok hogy a COD2-őt nem vinné szaggatás nélkül! De majd elmegyek haveromtól elkérem az 500W-os tápot a gépéből és letesztelem azzal, mert engem csak idegesít!
2011. aug. 21. 12:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!