Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen olyan PDA van amivel...

Milyen olyan PDA van amivel lehet telefonálni meg SMS-t küldeni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt tudja az összes telefon, PDA-k között ma már nem igen találsz olyat, amelyik ne tudná.
2010. dec. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért akad még olyan is...
2010. dec. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akadni akad, én újakról beszéltem, igencsak keresni kell..
2010. dec. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudnál nekem egy olyan pda-t írni amiben van wifi, gps, touchscreen, legalább 5megapixeles kamera, bluetooth, hívás és sms lehetség. Szóval egy okos, de olcsó pda-t, vagy telefont
2010. dec. 4. 23:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Hm.. Több száz van, de az 5Mp kamera az eléggé szűkíti a kört, de egyben az már a drágább kategória sajátja (szigorúan magánvélemény, de aki picit is ért hozzá, tudja a Mp keveset nyom a latban, a számháború nálam a hülyítés kategória, ami számít az lencsenagyság, mert azon keresztül kerül bele a fény,és mi FÉNYképet csinálunk, és a tömörítés. Egy 5Mp gépnek, legalább 3MB-os képet kéne csinálni) kotorászni kell a neten, én sem tudnék mást tenni..

Azért körülnézek..

2010. dec. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor HTC Wildfire és a HD MINI.. Majd ha Te keresgélsz, rájössz, hogy az 5Mp igen kemény feltétel...

Sok sikert, van millió más, keresgélj...

2010. dec. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen a htc-k nekem is tetszenek.
2010. dec. 6. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!