Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezt a gépet megéri fejleszteni?

Ezt a gépet megéri fejleszteni?

Figyelt kérdés

CPU: Intel Celeron D 325

Alaplap: Asus P4S800DX

Ram: 512. MB.

videó kártya: Asus 9550 128 mb.


én egy 1gb. ramra gondoltam meg egy Sapphire HD3650 512mb. re új gépet nem akarok venni nincs rá pénzem és nem is lesz. procin még gondolkozom.. szerintetek megéri?


2010. dec. 3. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.

A Celeron nem hajtaná ki a 3650-est, az újabb nem natívan AGP-s kártyák már nem túl stabilak, és a driver támogatottságuk sem az igaz, az árukról nem is beszélve.


Az 1GB RAM viszont hétköznapi használatban is jól jöhet. Ettől függetlenül nem javaslom, hogy erre a gépre egy fillért is költs. Inkább tedd félre azt a kis pénzt, amit a memóriára és a videókártyára szántál, és spórolj hozzá.

2010. dec. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi
2010. dec. 4. 00:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyértelműen memória a szűk keresztmetszet, ha van rá lehetőséged, még jobb volna 2GB. DDR RAMok boltban sajnos már elég drágák.


Socket 478 procit üzletben már nem kapsz. Használtan kis szerencsével fillérekért megcsíphetsz egy izmosabb P4-est.


Grafika cserének én nem sok értelmét látom, bár a fene tudja...

2010. dec. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ezek szerinte semmi értelme a gépemet fejleszteni :((
2010. dec. 4. 00:10
 5/6 P.O.C. ***** válasza:
Ez a megállapítás helytálló.
2010. dec. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
aha
2010. dec. 4. 11:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!