Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baj a mikrofonnal?

Mi lehet a baj a mikrofonnal?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel szoktunk Skype-olni, és elég gyakran akarunk hívással is dumálni, de egyszerűen nem tudunk rendesen, mert vmiért az ő hangja recseg ropog, néha semmit sem hallok, néha meg csak nagyon halkan...Vmikor meg a dobhártyám majd kiszakad a nagy recsegéstől.. A netkapcsolat gyors, az én hangomat kristálytisztán hallja, de én az övét nem. Mikrofonos fejhallgatót én most vettem nemrég, nem tudom neki milyen régi, de talán az övével van a baj? vagy nem tudjátok mitől ilyen?
2010. nov. 26. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég valószínű, hogy az ő mikrofonjával van a gond, a legegyszerűbb ha kipróbáljátok a tiéddel.
2010. nov. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mármint az enyémmel mit próbálunk ki?
2010. nov. 26. 20:16
 3/6 anonim ***** válasza:
fogod a mikrofonod, feldugod a seggedbe és ha akkor is recseg, akkor terhes.
2010. nov. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyen a csajod egy másikat és kész!
2010. nov. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ezt a barom kérdést... de szerintem csak a net volt a szar mert nekem is volt márilyen és nem volt baja a fülesnek csak akkor éppen szar volt a net
2010. nov. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rossz lehet a mikrofon, valamint alacsony a barátnődnél a net feltöltési sebessége. Szerintem az utóbbi.
2010. nov. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!