Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a teendő ha nincsen hang,...

Banderasito kérdése:

Mi a teendő ha nincsen hang, de a mikrofonnal vígan tudok beszélni?

Figyelt kérdés
Probléma részletesebb leírása: ismerősöm vett egy használt gépet, mikrofont tett rá, nem lehetett beállítani, nem kapott alaplapi telepítőt, netről kapott egyet az eszközkezelő szerint RealTek AC97,az alaplap ABIT-BD7II-es,a gyártó által ajánlott realtek van most fenn, ezzel működik a mikrofon csak éppen hang nincsen, de semmijen, és nincs lenémítva, lehúzva stb. Ötleteket várok a problémára.
2010. szept. 19. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:

"működik a mikrofon csak éppen hang nincsen, de semmijen,"

nehéz erre válaszolni

2010. szept. 19. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 yuda ***** válasza:
Első tippnek a srácaim jutottak eszembe,hogy 1 hétig kínlódtak hogy eltünt a hang a gépükről és már rendszert állítottak vissza,vírust kerestek stb. . . míg végül kiderült: annyit piszkálták a gépet,hogy rossz helyre lett csatlakoztatva a hangszóró bemenet.
2010. szept. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vezpult/Hangok/Hangerő...itt látható, állítható a csúszka? Eseteleg "Némítás" nincs bekapcsolva...?

Ha nem, akkor szerintem driver gond van. [link]

2010. szept. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget! A hangszóró jó helyre van bedugva.

A hangvezérlőben minden csúszka állítható, némítást nem találtam. Tiszta tanácstalan vagyok hogy mi lehet a baj. Próbálkoztunk több fajta hangszóróval, mert lehet hogy az a baj, de ez se vezetett megoldásra, egyszóval még mindig nem tudtam hangot kicsikarni a gépből!

További ötleteket várok!

2010. szept. 19. 10:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!