Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha a billentyűzet egyik...

Ha a billentyűzet egyik gombja meghibásodik (letörik kapcsolója vagy pl az Enter akasztója) akkor lehet venni külön billentyűt hozzá?

Figyelt kérdés

Az a probléma, hogy az Enternél nem csak a kapcsoló van hanem az Enternek van külön egy fém akasztója is ami az Enter billentyű belső felületéhez van illesztve. De az akasztó egyik része letört valahogy. Jó magam se tudom, hogyan, de ez mellékes is. A lényeg, hogy így sűrűn kimozdul a helyéről a billentyűzet.


Szóval külön billentyűt lehet hozzá venni? mivel másik billentyűzetben más féle kapcsoló van így nem tudom bele helyezni és a billentyűzetem se túl régi.


A másik billentyűzetet nem akarom használni mert az már elég régi és a billentyűi bevannak ragadva stb.


2010. nov. 20. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbáld meg kipucolni a másik billentyűzetet.

Meglepne, ha külön lehetne kapni, javaslom a hazai márkaképviselettel vedd fel a kapcsolatot, hiszen, ahány billentyűzet, annyiféle kialakítás

2010. nov. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!