Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Cseréljem ki a laptopmonon a...

Cseréljem ki a laptopmonon a 32bites Win7et egy 64esre?

Figyelt kérdés

Mert hogy úgy tudom, nem használja ki a Dell laptopom 4 GB ramját. Ez mennyiben hátrány, mennyiben nem? A számteknikus, aki rá rakta, azt mondta nem jó a 64es, bajok lesznek, "összeakadnak" a programok vagy mi fene. Tanácstalan vagyok.


Adatok: IntelR coreTM i5 CPU

M450 2.40Ghz

4 GB ram


2010. nov. 20. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
ha van hozzá 64 bites dtiver akkor igen
2010. nov. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64-est tedd rá! Amire gondolt az ismerősöd, az az, hogy nem minden program fut 64-en.
2010. nov. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mik ezek a programok, milyen bajok lehetnek, kinek milyen tapasztalata van?
2010. nov. 20. 17:44
 4/8 anonim ***** válasza:
a számteknikus egy barom. windows 7 ultimate 64 bit - ha feltelepítesz egy programot ami 32 bites, akkor azt berakja a program files (x86) mappába. semmi ütközés nincs nem vágom miről beszélt a teknikusod.
2010. nov. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 64 bites van, de eddig nem tűnt fel, hogy bármivel is ütközne. De ha 4 giga van benne azzal még elmegy a 32 bites is. Nem használja ki teljesen, de felteszem amúgy is van megosztott memória. 3 egész egynehány tized memória még egész jó.
2010. nov. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, úgy érzem akkor jön a csere. Az adobe CS5 egyes profi progamjai úgyis csak 64biten futnak
2010. nov. 20. 21:29
 7/8 anonim ***** válasza:

nem kell feltétlenül cserélned, ha már "nagyon megszeretted" a jelenlegi konfigot (pl. elkezted személyre szabni, vagy fontos dolgok vannak rajta stb.), csak engedélyezni kell a gépnek, hogy 4gigát is lásson. a win7 32bit elkezel 4 gigát, csak nincs alapjáraton engedélyezve, vagy nemtom, mindenesetre az ultimate windows tweakerrel be lehet állítani, hogy a gigát kihasználja. nemtom mennyire jó megoldás.

minden esetre ha lehet a csere javasolt :)

2010. nov. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Semennyire se szoktam meg, tegnap óta van meg.
2010. nov. 20. 23:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!