Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretném a számítógépemet a...

Szeretném a számítógépemet a televíziómhoz kapcsolni. (? ) Bővebben lent

Figyelt kérdés
Ezt meg is oldottam. Csak ahoz, hogy hozzákapcsoljam a televíziómhoz a televízióm mellé kell vinni a számítógépemet. Én pedig úgy szeretném, hogy a számítógépemet nem szeretném sehova áthelyzni, egyszerűen ott hagyni, ahol mindig is van. Ugye a pcmbe lévő videókártyához kell egy kábelocska ez meg is van (ha ez az [link] ) ha nem tévedek ehez kell még az a három kábel, ami a televíziómba csatlakozik. Ennek a három kábelnek nem tudoma nevét. Hogy hívják ezt a három kábelt? Amint már fentebb említettem nekem birtokomban van e három kábel csak nem 20m-ek. És az információ hiánya miatt nem tudom megvásárolni ezt a három kábelt. Ugyanis az eladótól nem tudom mit kérjek. Szóval legyetek szívesek segíteni. Előre is köszönöm szépen!
2010. nov. 14. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha elmondod a videókártya típusát és hogymihez csatlakoztatnás akkor biztosan segítenek
2010. nov. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Komponens vagy RCA kábelnek hívják. Amúgy én a helyedben nem foglalkoznék analóg képátvitellel, soha nem lesz olyan a minősége, mint a digitálisnak. Szóval ha a TV-den van HDMI aljzat akkor inkább HDMI kábellel kéne megoldani.
2010. nov. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Üdv! a Tv-men ott van a HDMI1 HDMI2 bemenet, de számítógépembe hova kell dugni másik kábel végét? A videókártyámhoz? Ahova amúgy a monitor vga kábele menne?
2010. nov. 15. 18:55
 4/11 A kérdező kommentje:
Amúgy a monitorom típusa: Acer X223HQ
2010. nov. 15. 19:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, a videókártya kimenetébe kell dugnod, de nem a monitor helyébe. Olyan kébelt kell használnod, amia videókártyádon szabadon maradt. Ez lehet RCA, HDMI,Svideo. Mindenféle kábelt gyártanak, amit egymással össze lehet dugni, vagy eleve ugy kapható. Nézd meg, hogy a videokártyádhoz milyen kell, a tv-d hez milyen kell, és menjél egy Tescoba, és válaszd ki magadnak.
2010. nov. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gondolom a VGA-don van DVI kimenet. Na arra felszereled a DVI-HDMI átalakítót (valószínű mellékeltek a kártyához, és oda bedugod a HDMI kábelt.
2010. nov. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Akad egy DVI kimenet. Szinte biztos vagyok benne, de azért feltöltök egy képet: [link]

Szóval kell egy DVI-HDMI átalakító valami, aztán egy kb 20m-es HDMI kábel.

2010. nov. 17. 08:49
 8/11 A kérdező kommentje:
És köszsönöm az eddigi válaszokat, segítséget!
2010. nov. 17. 08:50
 9/11 A kérdező kommentje:
És ha nincs a VGA-hoz mellékelve DVI-HDMI átalakító? Lehet külön venni?
2010. nov. 17. 10:24
 10/11 anonim ***** válasza:
De miért kellene ehhez átalakító. Mint írtad, ugyanilyen aljazat van a TV-n is. Egyszerűen összedugod őket. Ha jól emlékszem, egy 5m-es kábel 3-5 ezerbe kerül. Lehet kapni 20m-esst is, de hogy mennyiért, azt nem tudom.
2010. nov. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!