Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség az SD és az...

Mi a különbség az SD és az SDHC között?

Figyelt kérdés
Mi a legnagyobb SD kártya? Ha valami elvileg kompatibilis SD-vel, akkor biztos működik a legnagyobb létező SD kártyával is?
2010. nov. 13. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Az SDHC az SD kártya új generációja, visszafelé nem kompatibilis.

Tehát ha valami SD kompatibilis, akkor abba SDHC-t nem tehetsz.

SD-ből a legnagyobb 2 GB, SDHC-ból 32 GB. De a legnagyobb támogatott méretet az eszköz határozza meg, rá van írva mindig.

2010. nov. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én azt hittem 4GB a legnagyobb, egyébként Dell Axim X30-hoz kéne. Tudja valaki mi az igazság.
2010. nov. 13. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:

2 GB a legnagyobb a sima SD-ből, utána már csak SDHC van sajnos.


Én a Nokia 6120-ba raktam 4 GB-os microSDHC kártyát (elvileg csak sima SD-t támogat HC-t már nem), a telefon működött vele, de nagyon lassú volt és fagyott tőle a telefon. Sima 2 gigás SD kártyával már semmi baja nem volt.

2010. nov. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elvileg 4GB a legnagyobb, de már nem gyártanak, és nagykerben sem lehet sehol kapni. Állítólag problémásak voltak. Nincs valakinek eldó? Legalább 15 boltban voltam, és sehol nem kapni.
2010. dec. 22. 11:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!