Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplap probléma lehet?

Alaplap probléma lehet?

Figyelt kérdés
Van nálam egy gép (unokatesómé) meg is csináltam volna de a baj az hogy bekapcsolom a gépet és a monitoron világító kapcsoló elkezd villogni (mint mikor nem jó a videókari), először a kártyára gyanakodtam így kivettem beletettem az én gépembe és ott jó volt majd hozzátettem az unokatesóm monitorját na ez is jó tehát semmi baja a kártyának meg a monitornak. Ezután összeszereltem a gépét és megint bekapcsoltam és ismét csak villogott a monitor ledje és nem mutatott semmit a monitor. Na most én arra gondoltam hogy az alaplapi AGP csatoló szállhatott el jól gondolom?Vagy mire tudtok tippelni?
2010. nov. 11. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
te raktad össze neki?? mert ha igen akkor valamit te csesztél el :P elégé
2010. nov. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én még megnézném a te tápod az ő gépében
2010. nov. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én néznék egy szőkét az én gatyámban. amúgy nem az. ezer dolga lehet. én pl sztem lezárlatoltam a multkor a gépem egy ventivel. átnéztem széthúztam szétszedtem megcsináltam javítottam minden. és a végén ujra megnézem 1 nappal később és beindul a sz@r x D sok dolog lehet ami nem működik
2010. nov. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem,nem én raktam össze neki boltban vették jó pár éve!

A tápot egyszer cserélni kellett akkor én hoztam neki egy 370w -os tápot .amúgy a gép megy meg bekapcsol csak ha az ő alaplapján van a videókártya akkor nincs kép... tehát az én gépemben a kártya is meg a monitor is működik rendesen!

2010. nov. 13. 22:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!