Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez megoldható szerintetek?...

Ez megoldható szerintetek? (több infó lent)

Figyelt kérdés

[link]

Ebben a phenomban is van rejtett +2 mag vagy csak az x2nél?

[link]

ezt a lapot venném hozzá.


2010. nov. 11. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik, ez kb. zsákbamacska. Érdemesebb tesztelt példányokat nézni, pl. hardveraprón.
2010. nov. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt értem, de csak ha szerencsém van akkor ez 6 magosnak készült csak valami hiba becsúszott és 4magosként adják el olvastam prohardveren. De lehetséges ha szerencsém van?
2010. nov. 11. 14:28
 3/7 anonim ***** válasza:
És ez mitől szerencse?
2010. nov. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
attól hogy azért lehet feloldani a 2magot, mert az amdnél sok "hibás" procit gyártanak(tottak) pl a 4magos az lehet hogy 6 magosnak készült cask így adják el, és letiltják a +2 magot remélem értetted.Amúgy prohardveren levan írva
2010. nov. 11. 16:23
 5/7 anonim ***** válasza:
arról tudok hogy a phenom ii x2 550 például 4magosítható, de szeritnem tele lenne az infó a 6 magos phenom ii x4 955 ökkel, de sajnos már van egy ideje ez a proci, és én még nem találkoztam iylennel szóval szerintem ez a processzór nem 6 magos( és nem is annak gyárott csak hibás) de pl ot van az igazi 6 magos phenom nem kerül sokkal többe, 45 ezeért lehet venni
2010. nov. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Phenom II 955 fizikailag 4 magos.

Amit te olvastál a a T (thuban) jelzéssel ellátott proci.

Pl: AMD Phenom II X4 945T.

2010. nov. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előzőnek van igaza. A PhenomII X4-ek Deneb magosak, 4nek is készültek. Csak a hibás Denebekből is készültek Heka (x3) és a (nemjuteszembemi x2) procik.
2010. nov. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!