Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért mindenki AMD párti?

Miért mindenki AMD párti?

Figyelt kérdés
Regisztrálva vagyok egy oldalon ahol meg lehet nézni a másik gépét és ott a többségnek AMD procija van:/ Miért szeretik jobban az AMD-t?
2010. nov. 9. 07:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hat gépem van a cégnél, a hetedik itthon a saját, mind Intel. Egy volt bent AMD-s, rövid úton megszabadultam tőle. Sokkal megbízhatóbb az Intel, csak drágább.
2010. nov. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
aha, mert gondolom a sok eszeddel megállapítotad, hogy a processzor miatt megbízhatatlan, gratulálok ;)
2010. nov. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Intel az sokkal drágább és csak néhány százalék plusz teljesítménye van
2010. nov. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ez is szubjektív, attól hogy valakinek az van még nembiztos hogy "*párti"...

Ha valaki játszani akar, akkor teljesen mind1 mit vesz, mert szinte ugyanazt a teljesítményt nyújtják. Tervező és komoly számolást igénylő programoknál Intel a nyerő. Egyébként pedig pénztárca függő. Tavaly decemberben én i5 750-es intelt szerettem volna de mivel a proci is és az alaplap is 10k-val drágább volt, inkább 955ös Phenomot vettem. És nem bántam meg, nagyon szeretem stabil, megbízható proci.


Ja...és nem elhanyagolandó hogy AMD fronton van 1db foglalat, amibe belemegy a 2-3-4-6 magos proci, intelnél pedig nemtudsz bővíteni később, mert nem tudod hogy milyen foglalatu procit fog épp gyártani... És még a chipset sem mind1, szóval nem egyszerű. Hosszútávon érdemesebb az AMD-t venni.


Üdv.

2010. nov. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!