Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet megállapítani,...

Hogyan lehet megállapítani, hogy egy gép hangkártyájához mien illesztőprogram kell, ha nincs meg hozzá a Lemez amit adtak, és nem tudom a hangkártya tipusát?

Figyelt kérdés
Van egy régi fajta AST laptop,és meg kéne csináljam.Már megcsináltam a CD-romot,mert nem olvasta a CD-t,meg formatáltam,tetem rá egy SP2 angol XP-t.64MB ramja van,meg 128MHz processzora.Az XPhez szinte mindig kell egy driver,hogy legyen hang is,de ehez nemtudom h mien drivert töltsek le.Szépen kérem,segítsen valaki.Előre is köszönöm.
2010. nov. 8. 19:50
 1/2 anonim válasza:

Szia! feltételezem van neted.. akkor leszedsz egy "DRIVER GENIUS PRO" nevü progit. futtatod és az az összes hardveredhez keres drivertr ami nincs rendesen telepítve!

remélem tudtam segíteni....

2010. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez nekem is eszembejutott,de hogy kapcsoljam a netet ahoz a regi laptophoz valami ASC Ascentia M series,csak ennyit tudtam kiszedni belolle.

Nah megvan ad 4019eb1 model.

2010. nov. 8. 20:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!