Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baj, mit tegyek?

Mi a baj, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma bekapcsoltam a gépeme,neteztem kicsit,aztán egyszer csak elkezdett a képernyő ugrálni.Jobbra ballra,majd lefagyott,szines kockák jöttek ki rajta,csíkos lett a képernyő.Kikapcsoltam 1 órát pihenni,majd bekapcsoltam,elindítottam a Sims2-t,megint ugyanez,ugrált jobbra-balra,lefagyott.Le akartam tenni a játékot tácára,de ahányszor nyomkodtam,egyre jobban kiélesedtek a kockák,a végére nem lehetett felismerni a képernyőt.Újraindítottam a gépet,eljutott odáig,hogy betölt,majd kiadja a Vista jelét,ott kikapcsolt a monitor és sárgán világított a gomb.Újra megpróbáltam,akkor viszont már be se villant a gomb még az elején se.Csak narancssárgán világított.

Kipucoltam a gépet,elég sok por volt benne. [Mindenki azt mondta,hogy ne tegyem rá a ház oldalát] így nyitva volt.Újra beindítottam,de nem változott semmi.A gép dolgozik vagyis hallom mikor zenél,stb.A monitorral lehet a gond?

Írjatok légyszi.Köszi.


2010. nov. 7. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A videokártyádnak van vége.
2010. nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Tuti?

2010. nov. 7. 20:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szinte biztos vagyok benne. (Bár mielőtt fölöslegesen dobnál ki pénzt nézd meg egy másik monitorral)
2010. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pont a múlthéten adtam oda az ismerősömnek egy "fölös" monitort...remek.

Holnap leviszem a szervízbe.Köszi.

2010. nov. 7. 20:52

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!