Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meg akarom osztani a netemet...

Meg akarom osztani a netemet a szomszéddal. Milyen routert vegyek?

Figyelt kérdés
Nem akarok "pórul járni". Tehát el akarom kerülni azt, hogy mondjuk torrenttel, vagy bármivel ráül a full sávszélességre és meg majd nem tudom használni a netet. Van olyan router, ahol meg lehet határozni, hogy max mekkora sávszélességet "adjon" a másiknak. Vagy ilyesmi szoftver létezik?
2010. nov. 7. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Mellékesen jegyezném meg, hogy a szolgáltatók tiltják az ilyen célú felhasználást. Ha kiderül, azonnali szerződésbontásra és kötbér kifizetésére kerül sor.
2010. nov. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja. ezt nem tudtam.... ,akkor természetesen nem fogok ilyet tenni:) De azért elméletben érdekelne a válasz.
2010. nov. 7. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:
szolgáltató nem fog úgysem rájönni,úgyhogy mind1,bár ha nekiállsz torrentezni,vagy a szomszéd,akkor nagy valószínűséggel el fogjátok egymástól szívni a sávszélességet:D
2010. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
pont ezt akarom elkerülni (csak elméletben persze)
2010. nov. 7. 20:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan tegyél routert a szolgáltatód soha nem fog reklamálni érte ,nem tilos használni.

Én a helyedben egy olcsóbb routert vennék és nem bonyolítanám a router beállításokat még a sávszélességekkel is, hisz úgyis elég bonyi tud lenni egy bekonfigurálás.

2010. nov. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!