Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meg szeretném osztani az...

Meg szeretném osztani az internetet a szomszéddal, hogyan!?

Figyelt kérdés
Sziasztok! arra gondoltam 25 mb/s netet kötök be és megosztanám a szomszédommal, hogy fele fele legyen a számla és az lenne a kérdésem, hogy be lehetlesz e majd állítani, hogy mind2 en ugyanolyan sebességgel töltsünk és ne úgy legyen, hogy valaki maxxal és én meg semmivel! És meg lehet e oldani, hogy veszek egy routert és 0-24 be megy a net pl ha én alszok ő tud e netezni a szomszédba!
2009. máj. 10. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy routert. A drágábbaknál be tudod állítani a sávszélességosztást.
2009. máj. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és 2 házzal arrébra át tudom vinni mert kb 60 70 m re van a 2. szomszéd azt hol tudom átvinni csak a föld alatt?
2009. máj. 10. 18:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt már normál wifin nem viszed át csak megfelelő antennával, kábellel meg hát.... árkot ásol neki? vagy kihúzod a levegőben a kábelt?

Egyszerűbb ha külön fizettek elő.

2009. máj. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint vannak már olyan routerek ameklyek 10x a hatotávolsága ami simán elér 100m!De az drága pl: it egy [link] .lehet van olcsobb is de ezt egy számitástechnikai boltba joban meg tudják neked mondani
2009. máj. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!