Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ismer fel a gépem...

Miért nem ismer fel a gépem egyetlen USB eszközt sem? Nem lenne feltelepítve valami vagy nincs valami bedugva?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
A hátlapon lévő USB-n sem ismeri föl? Mert ott nem lehet bekötési hiba. Az előlapon lévőnél lehet, hogy rosszul van bekötve az alaplapra, de ha eddig működött akkor inkább szoftwer hiba lehet.
2009. jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem írtad, újratelepítettél? Ha igen, akkor driver hiány, ha nem, akkor lehet csak meg kéne mozgatni.
2009. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

hátul se ismeri fel az usb-t.

most lett ujra telepitve a gépem.

az usb-t a alaplap lemezröl kell feltelepiteni?

néha ha bedugok valamit akkor azt irja ki hogy az usb nme fog megfelelően müködni!

2009. jan. 9. 07:45
 4/9 A kérdező kommentje:
ja és ha nem baj tudnál adni valami msn cimet?
2009. jan. 9. 07:45
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha újrahúzás előtt rendesen működött, akkor driver hiány. Az alaplapi drivert egyébként is jó feltenni, lehet már ez is segít, ha alaplapi az usb-d. Ha külön kártya van a gépben pl:>>> [link]

,akkor kell lenni egy külön driver lemez, azt kell feltenni. Drivereket érdemes feltenni egyébként is. Elöszőr alaplapi, másodszor vga, utána a többi. Az újraindításokat minden driver telepítés után meg kell csinálni!

Egyébként milyen SP(service pack) van a gépen? Frissíts sp3-ra ha nincs!

Ha sikerül a driverezés, érdemes megjegyezni, melyik hol található, akár ráírni a lemezre is, hogy legközelebb könnyen megtaláld! (Melyik cd-n, melyik driver van, melyik mappában) Általában egy sereg más driver is van a

lemezeken, ezért érdemes megjegyezni, hogy ne kelljen keresgetni...

Ha nincsenek driverek itt érdemes keresgetni...

[link]

2009. jan. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

oké köszi a választ.

sp 2 van a gépre telepitve.

ja és akkor tudnál adni egy msn címet?

2009. jan. 9. 09:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Bocs, de msn címet nem tudok adni, én hagyományos telefonpárti vagyok:) Türelmesen végigszaszerolva a lemezeidet meg fogod találni ami kell...
2009. jan. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sziasztok! nekem is ez a problémám, nem ismeri fel a gép az usb-s eszközöket. Új alaplapot vettem (nincs gari rá), probléma volt az integrált hálózati csatlakozóval, így vettem bele egy hálózati kártyát. Így remekül működik. Viszont azóta most akartam először USB eszközt csatlakoztatni, és azt tapasztaltam, hogy nem ismer fel semmit. Azt észrevette a Win7, hogy rádugtam vmit, de hogy mit, azt már nem. Mi lehet a probléma?
2011. febr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alaplapi drivert feltetted? (Chipset driver.)
2011. febr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!