Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopot szeretnék venni?

Laptopot szeretnék venni?

Figyelt kérdés

szeretnék venni egy laptopot. kb 60-70 ezer forintom va rá

sajnos nem értek hozzá és nem tudom milyet érné meg, valaki segítene, hogy honnan vehetnék megbízható használt laptopot és hogy milyet. mert tényleg gözöm sincs róla milyenek vannak ennyi pénzért. vagy lehet megérné még gyűjteni egy kis pénzt új laptopra, mert a használtak nem megbízhatóak.

köszi


2010. nov. 5. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Sajnos el kell keseritselek.Szerintem az uj laptopokba erdemes gondolkodni de egy jo laptop ertsd 2 Giga byte RAM 250 Giga byte HDD, Intel Pentium Core Duo proci 3 Giga Hertz valamint 384 Megabyte Videokartya hogy a jatekok is menjenek ugy ahogy (habar nem jatszasra valo a laptop) es persze meg egy jo huto is hat kb 160 ezer forint tudomasom szerint.Na ezt ugyan erdemes megvenni de ennyi kb az ara ugyhogy szerintem meg gyujts ra vagy vegyel asztali gepet.
2010. nov. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, bár ennyiért normális asztali gépet sem kapsz.
2010. nov. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első laptopnak teljesen megfelel egy kb 60 e ftos használt gép is. Aztán ezen kitanulod a szakmát és jöhet az új. Ugyanúgy ahogy első autónak nagyon jó egy kis használt vacak ami után jöhet akár egy új is.
2010. nov. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!