Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fagy le a monitor ha...

Miért fagy le a monitor ha kilépek a játékból vagy letálcázom a játékot?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy kérdéssel fordulok hozzátok, hátha valaki tudja a megoldást, vagy legalább a probléma forrását. Tegnap összeszereltem egy új PC-t, telepítettem rá a Windowst, és minden tökéletesen működik. Órákon át több programot futtatva is stabil marad, a játékok is elindulnak és szépen futnak. A gond viszont akkor kezdődik, amikor letálcázom a játékot, átlépek egy másik ablakba, vagy kilépek a játékból. Ilyenkor mindkét monitor lefagy: a tálca továbbra is működik, a start menü is feljön a Windows gomb lenyomására, és kattintani is tudok, de semmi nem fut le, nem nyílik meg, és nem jelenik meg semmi, csak a tálcán látom az alkalmazásokat. Ha jobb gombbal kattintok a képernyőre és a frissítésre nyomok, akkor előfordul, hogy a “frissítés” szöveg ott marad a kijelzőn, a többi pedig eltűnik.


A processzor hőmérséklete átlagosan 50-60 fok között van, legfeljebb 70 fokig megy fel.


Specifikációk:


Alaplap: Gigabyte AORUS A520 Elite

Processzor: Ryzen 9 5900X

RAM: Kingston Fury 1x32GB, második slotba helyezve (kezdetben az utolsó slotban volt, majd javaslatra áttettem a másodikba)

Videókártya: GTX 1060 3GB OC WHITE (ez a régi kártyám, a régi gépben nem volt vele probléma, de tervezem cserélni)

Hűtés: Arctic Liquid Freezer III 360

Tápegység: Chieftec A80 750W



tegnap 23:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!