Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki tud segíteni?Vettem...

Hambi20 kérdése:

Valaki tud segíteni?Vettem egy Asus Vivibok X1704VA,notebookot,és wifi re nem tudok csatlakozni, peddig a drivert úgy telepítettem ahogy az Asus honlapján kell,parancssorba win 11 telepitésénél,be irtam [C:\Windows\explorer.exe & exit],és mégse jó.

Figyelt kérdés
tegnap 20:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
41%

#10: Az, hogy neked az Acer (és nem az Asus) laptopodban Mediatek chip van a laptopdban (és a HP Victus 16-e1010nq-hoz való drivert telepíted fel egy 3. féltől származó oldalról) a kérdező szempontjából - hisz az előbb derítette ki állítólag, hogy az ő esetében Intel chip van a laptopjában - irreleváns.


Előbb meg kell határozni, hogy pontosan milyen vezetéknélküli kártya van a gépében (#1, #6), majd ahhoz kell meghajtóprogramot keresni elsődlegesen a laptop/hardver gyártójától (ha a Windows nem ismerte fel automatikusan).

ma 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Most nézem, hogyha az eszközkezelőben nézelődsz akkor már telepítetted az op.rendszert.


- Nem jól csinálod. Ez a parancs - C:\Windows\explorer.exe & exit - csak telepítésnél kell amikor internet kapcsolatot kér és a wifi nem látszik.

- Én is így telepítem az Acer laptopomat az előbbi linken adott Wileres LAN Driver-al és minden jól működik nálam.


- Ha már telepítetted a Windows-t ez a parancs már ne kell a Wireless LAN Driver telepítéséhez.

ma 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%

#11


Ne okoskodj ha nem értesz hozzá mert az Asus laptopjához is "MediaTek WLAN Driver" kell.

[link]

[link]

ma 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#13: Tévedés és nem mellesleg argumentum ad hominem érvelési hiba, fórumképtelen, nem úriszemélyekhez (mert nem lehet tudni hogy milyen genderűnek titulálod magad ebben a "modern" világban) méltó viselkedés. Elhatárolódom.


A kérdező által említett laptopot a gyártó hivatalos oldalának terméktámogatási részének

[link]

tanúsága szerint többféle wlan-kártyával szállították:

[link]

ezt támasztja alá a kérdező #8-as hozzászólása.

ma 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14


Te is teljesen analfabéta vagy, hogy a betűket se a számokat nem tudod elolvasni!

[link]

ma 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi.Esetleg este rárakom ha nem jó akkor tudunk telon beszélni?? Amúgy win 11 telepitésénél kérte ezt a driwert, adtak a laptophoz direkt ehhez való, Asus oldaláról letölthető driwert, úgy is csináltam ahogy le volt írva,de nem volt jó,és nem is engedett tovább.Csak úgy tudtam elő varázsolni a Windows 11-et ha csináltam egy rendszer visszaállítást, csak úgy volt minden, csak wi-fi nem 😡.De tényleg ennyire meg bonyolítani,hogy a jó any... kat😡😡
ma 05:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!