Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mivel most ment tönkre a...

Darklord88 kérdése:

Mivel most ment tönkre a genius egerem ezért gondolkodom egy gamer egér vásárlásán.Mit lenne érdemes venni 5000 alatt annak tudatában ,hogy főleg wowozok bár néha játszom mást is fps játékokat,horrorokat .Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
ma 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a nagyon drága egerekről az utóbbi években átálltal a Genius DX-120-ra. Ettől olcsóbb nincs, ez is elég nekem, már nem akarok „felvágni” senkinek a drága egerekkel.
ma 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

5000 alatt nem veszel gamer perifériát (mármint játékra tervezett, és nem attól gamer, hogy világít vagy idióta szögletes design-ja van), az még az irodai kategória.

MMORPG-nél nem minél több gomb az elvárás, hogy minden fontos dolog bindelve legyen? Még ha nem is a 70 ezres Razer Naga-t veszed, egy RPG-re szánt egeret nem úszol meg 20-30 ezer alatt.

ma 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom ,hogy perfect wowra kellene :D

Csak gondolom egy hét gombossal könnyebb már,mint egy hagyományossal.

Látok 5000 alatt is 7-8 gombosokat csak éppen a méretűk kicsi.

Nekem az új-csukló távolság 19,5 cm szóval ahogy olvastam nagyméretű egér kellene.

ma 14:30
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es nekem is valami olyasmi volt/van most is évekig, csak idén már mást is fejlesztettem a gépben.Akkor ez se maradjon már ki ha elromlott.
ma 14:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Ekkora a választék az 5ezer Ft alatti gamer egerekből hogy nem tudsz választani..?
ma 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem ismerem ezeket azért kérdem de szerintem ezt a kombot fogom megpróbálni :D [link]
ma 17:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Tökéletesen erre illett az a megfogalmazás, hogy nem attól lesz gamer valami, hogy világít, és szögletes design-ja van lekerekített helyett. Ebben merül ki a tudása, nem abban hogy kényelmes fogni, használni, vagy a billentyű nem nyekken az olcsó műanyag elemektől mikor lenyomod.


Vélemény:

[link]

ma 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!