Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az i7 4470K elég lehet manapság?

Az i7 4470K elég lehet manapság?

Figyelt kérdés
Játékokra vagy már nagyon nem elég?
ma 13:41
 1/4 anonim válasza:
100%

Nekem I5-4460 van egy GTX 1070 mellett

1080p gamingre nekem nagyjából elég ez a config, általában high grafikán mennek a dolgok, néha kell csak visszamennem mediumra pár játéknál. Az is a proci miatt. Az I7 viszont több mag, több szál, így azzal valószínűleg mégjobban futnának a játékok.


Ha nem a legújabb játékokkal akarsz játszani, akkor elég az is, de ha az új címek kellenek, akkor inkább nézz egy jobb procit – legalábbis szerintem, de majd úgyis pontosítani fog a többi válaszoló, ha hülyeséget írtam.

ma 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
4770K, ma már nagyon kevés.
ma 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég, csak ne áruld el a haveroknak neked mid van, mert ha nincs 2éven belüli procid és vgad akkor le fognak nézni. Mert nem elég nagy (a száma). 😁
ma 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó videokártyával, legalább 16 GB RAM-mal elég, de azért bizonyos játékok esetén kompromisszumos lesz így is. No meg nem is hosszútávra rendezkedsz be a DDR3-mal meg a 11 éves processzorral és LGA 1150-es sockettel.


Itt van 55 db játék, de úgy kell nézni, hogy 3 éves vidokártya fut mellette, nem a processzor korabeli GeForce 600-as 700-as széria valamelyike.

https://www.youtube.com/watch?v=KR7twn7T6hk

ma 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!