Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Korlátlan mobilnetből wifi?

Korlátlan mobilnetből wifi?

Figyelt kérdés

Most ősszel költöztem el egyedül a fővárosba egyetem miatt, albérletbe.

Van yettel-es korlátlan mobilnetem. Viszont kellene itthon a lapotpomra is internet valahogy. Nem nagyon tudok még plusz havi x összeget fizetni wifire is.

A korlátlan mobilnetből valahogy nem lehet wifit csinálni egy wifi ruóouterrel?

(bocsánat ha nagy hülyeséget kérdeztem, nem értek hozzá,csak próbálom megoldani a helyzetet)

Ha így nem megoldható, van valakinek valami ötlete a megoldásra (legolcsóbb, legegyszerűbb)?



okt. 19. 20:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb amit a 7-es is írt, veszel egy routert és kész.


Vagy, ami filléres tétel, utp toldó és másik ethernet kábel. Ha gigabites net van előfizetve, akkor Cat5e kell a toldóból és a kábelből is. Sima Cat5 az 10/100 Mbps. Annyi, hogy ezzel jobban helyhez vagy kötve a laptoppal, de olyan hosszú kábelt veszel amilyet akarsz.

tegnapelőtt 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

+1 ötlet, hogy USB tethering / USB-internetmegosztás.


USB kábel bedug a laptopba, másik végén a telefon. Ha kell, akkor átváltasz ethernetre a wifiről a laptopod beállításain belül, a telefonodon pedig bekapcsolod ezt. Ennyi, ez így 0 Ft.

tegnapelőtt 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!