Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van olyan adapter, ami lent?

Van olyan adapter, ami lent?

Figyelt kérdés

Tehát létezik olyan adapter ami usb 3.2-t (nem thunderbolt) alakít át 10gbit-es Ethernet csatlakozóra?

Melyek ezek?



okt. 16. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Erre gondoltál?

[link]

okt. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1 ez csak gigabites!

10G-set nem találtam, ez 2,5G: [link]

Amennyivel többe kerül, én inkább maradok a gigabitnél. Anyám cége is azért nem vett ilyeneket (2 gigabites Telekom van), mert csak egy switch 5x annyiba kerül mint a gigabites.

okt. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#1: Az:

[link]

csak 1 gigabites nem 10, az Axagonnak nics 10 Gbps-os USB-Ethernet adaptere, 2,5 Gbps-os a leggyorsabb:

[link]

okt. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1: a leírás szerint ez 1gigabitet tud. Kérdezőnek 10 gigabit kell.


Én se találtam 10gbites usb-set. Pedig elvileg tényleg usb3.1 10gbit, 3.2 20gbit-en maximál... valami oka biztos van, hogy csak thunderboltra jött ki ilyen.

okt. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Arra gondolok igazán, hogy valószínűleg nem elég az USB3 szabvány által nyújtott kakaó, hogy meghajtson egy 10gbit adaptert

Ugye 5V 900mA... lehet ennyiből nem lehet kigazdálkodni

okt. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!