Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AIO cpu vízhűtés tényleg...

AIO cpu vízhűtés tényleg elromlik?

Figyelt kérdés

Váltani szeretnék de sok a rémhír hogy elromlik. Igaz ez vagy csak rémhírkeltés?


melyiket érdemes megvenni? (2 ventis jó csak az fér el a házba)



ma 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmi rémhír nincs ebben. Ahogy szükséged sincs ilyesmire.


"2 ventis jó csak az fér el a házba"


Nem csak 1 méretű ventilátorokat gyártanak...

ma 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért alapozod a döntésedet "rémhírekre"?

Az AIO az komplikáltabb egy kicsit, mint egy darab fém borda és vannak benne olyan alkatrészek amik elromolhatnak és náha egy-egy meg is adja magát.


Nekem 360,,-es van és szerintem ez alatt egyiket sem érdemes megvenni, mivel semmivel nem tudna többet, mint egy olcsó hűtőborda. Egyedül akkor éri meg rá költeni, ha az esztétikai igényeknek csak ez felel meg. A 360-asok meg olyan drágák, hogy...

Nekem Corsair H150i-m van, ebből a legolcsóbb most valami 60 000 környéke. Én egyik ismerősömtől jutottam rá töredék áron amikor 80 000 körül ment még. Hidd el, nem ér ez sem ennyit :D

ma 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!