Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom megnézni?...

Miért nem tudom megnézni? (kérdésed rövid válaszod túl hosszú)

Figyelt kérdés
800x600 nál nagyobb felbontású videókat nemtudok megnézni mert szaggat.Nvidia 6200 Turbocache AGP vidikarim van.Egyik ismerősömnek nvidia mx 440el megtudja nézni az olyan vidit amit én nem akkor most ez h működik?
2010. nov. 4. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Proci? Memória mérete? A lejátszandó film kódolása, felbontása? Lejátszó program?


Video lejátszásnál sokkal inkább a proci számít, mint a videokártya. Pl. ne várd, hogy egy P3-as gép akadás nélkül játszon le egy 720p felbontású H.264 videot...

2010. nov. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

intel celeron 2.0-ról felhúzva 2.66ra, 768 sd1 ram,

A videora nem egyet értettem nekem semmilyen 800x600-nál nagyobb videot nem játsz le neki igen.Az ő gépe Amd 2.0ghz 512 ram, mx 440

2010. nov. 4. 14:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát, a celeroncs nem túl erős, de épp elviheti. Mondjuk H.264-et nem biztos. Nomeg: háttérben nem fut valami (pl vírusirtó), ami megeszi a procit?

Ill. lejátszóprogramtól függ. Javaslom, hogy használj MediaPlayer Classic-ot vagy VLC-t

2010. nov. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
neten nézem a videot
2010. nov. 4. 14:40
 5/7 anonim ***** válasza:
nem csak megáll bufferelni? akkor meg a lassú net lehet a baj
2010. nov. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem bufferel mert már betölti a videót rég.
2010. nov. 4. 16:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor meg Flash probléma lesz. Frissítsd a flash playert, lehet az a gond. De mondjuk flash videohoz eleve kicsit több kakaó kell, mint a natív videolejátszáshoz.

Gondolom Windowst használsz, de pl. Linux alatt olyan elcseszett a flash player, hogy azon a celeronon tuti nem menne akadás nélkül.

Proci terhelését esetleg nézd meg lejátszás közben. Ha 100% közelében van, akkor ott a gond.

2010. nov. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!