Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gaz hitelre vga-t venni?

Gaz hitelre vga-t venni?

Figyelt kérdés
ma 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Az.
ma 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem mindegy, hogy milyen hitelre, és mekkora összegben. Egy emberileg vállalható mértékű áruhitelben nincs semmi sátántól való. De mondjuk fél millás személyi költsönt felvenni azért, hogy egy méregdrága grafikus kártyát megvegyél, szerintem kicsit problémás. De a te életed, a te pénzed...
ma 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
GAZ [link]
ma 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
130ezer, 4havi reszlet a notebook oldalan
ma 14:58
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Kiemelten gáz. Spórolj 3 hónapot és vegyél egy hasonló teljesítményű használt kártyát kpra.
ma 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem okoz gondot a törlesztés akkor miért ne. A te pénzed. Miért osszuk be mi helyetted? 🤔

Én anno 10 havi 0-ás hitelre vásároltam TV-t senkit nem zavart. 🤣

ma 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Aztán ha gebasz van, akkor meg fizetsz 3x-szor annyit. Nem baj, szegény bankoknak is meg kell élnie valamiből.
ma 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez azért nem egy földtől elrugaszkodott kategória, annyit nézz meg, hogy meg tudsz-e takarítani havi 25 ezret, amennyit fizetned kell érte. Ha ez neked oké, akkor hajrá!
ma 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"hogy meg tudsz-e takarítani havi 25 ezret, amennyit fizetned kell érte"


Valszeg ha tudna akkor nem kellene az áruhitel..

ma 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!