Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Irodai gépbe milyen procit...

Irodai gépbe milyen procit lenne érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés
Építeni szeretnék egy irodai gépet amit néha netezésre vagy nagy ritkán film nézésre is használnék.Nézegettem,hogy intel vagy amd procit vegyek e és ugye mindenképpen integrált gpu legyen benne.AMD-ben két procit nézegettem am4 foglalatos 4600G vagy 5600G csak nem tudom az 5600G nem e lenne már túlzás.Intelben meg újabb generációkat nézegettem leginkább i3-masokat leginkább 1700 foglalatosat ami hasonló árú mint az 5600G vagy egyel korábbi verziót mondjuk a 13xxx verziót nem a legfrissebb 14xxx-et.

ma 13:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

9/


Leginkább új lenne jó,jó tudom használt kereskedések is tudnak számlát adni amivel el lehet számolni.

ma 15:44
 12/15 anonim ***** válasza:

Kis minigép nem elég?

Pl N100-as proci?

Vagy bármilyen laptop alapú gépecske?

Vagy konkrétan egy laptop+usb-c dokkoló?


Amúgy ja, G ryzenek jók, de igazán az intelesekkel sem lehet mellélőni, eby 12100 is tökéletes választás. Nem kell 4 mag se oda igazán...

ma 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

12/


Laptop kizárva csak is asztali.Ez most nagy fejlesztés lenne mert egy nagyon régi E8400 procis gépről lenne fejlesztve.

ma 17:34
 14/15 A kérdező kommentje:

12/


Nekem a kis gép nem annyira szimpatikus hallottam már,hogy szoktak velük gondok lenni meg ha valami tönkremegy benne lehet kuka.Az asztaliban meg lehet cserélgetni.

ma 17:36
 15/15 anonim ***** válasza:

- Proci: Ryzen 7 5700G - ebbe már Vega 8 integrált grafika van.

[link]


- Alaplap: AMD B450 AM4.

[link]


- Tápegység:

[link]


RAM: DDR4 - 8GB - 3200MHz

[link]


Ezek összesen nem kerülnek 150 ezerbe és mind új.

ma 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!