Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártya ledje kiégett...

Videokártya ledje kiégett egyik pillanatról a másikra, gyártás hiba vagy csak bugos?

Figyelt kérdés
A videokártya egy Gigabyte Rtx 4060 8gb gaming oc. 6 hónapos és hibátlanul működött. Mai napon amikor bekapcsoltam a gépet működött de valami oknál fogva a steam befagyott és buggos volt és aztán arra lettem figyelmes hogy nem világít már. Próbáltam gép resit meg tápot ki be kapcsoltam ami után fel is villant majd kikapcsolt instant. Működik rendesen a kártya de van rá megoldás vagy vigyem vissza?

#Videokártya led
tegnap 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze. Online vásárlást 14 napon belül indoklás nélkül visszavihetsz.


Azon kívül garanciális ügyintézésre viheted, vagy oda ahol vetted, vagy közvetlenül a gyártóhoz is küldheted (utóbbi a gyorsabb, de ott te fizeted a küldési költséget)


A gariztatás egy hónap kb...


Szóval azért lehet nem éri meg. De azért csekkold, hohy az RGB kábelek rendesen csaglakoznak-e, ilyesmi... bár ezt nem egyszerű, mert nem igazán lehet megbontani se már a mai kártyákat.

tegnap 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Utánna olvastam és írták hogy rgb fusiont kell megpróbálni de nem hiszem hogy segítene főleg ha kiégett. De szerintem vissza fogom küldeni a kártyát mivel 3 év garancia van rajta :/
tegnap 17:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Programjában be van kapcsolva?
tegnap 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!