Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy számítógépben lehet...

Egy számítógépben lehet processzort cserélni?

Figyelt kérdés

Nem rég írtam ki egy kérdést egy játék kapcsán ( GTA IV ), leírtam pár infót a gépemről, éshát közélték velem, hogy esélytelen hogy fusson rajta a játék, mert szar a procim, sőt a videokártya sem a legjobb. Intel(R) Celeron(R) CPU 2.66GHz 2.66GHz , 768 MB RAM. A videókártyám meg RADEON XSeries és RADEON XSeries Secondary ( 256 Mb-s ).


Ellentétben ezzel a GTA IV követelménye : CPU Intel Core 2 Duo 1.8 GHz, AMD Athlon X2 64 2.4 GHz, javasolt: Intel Core 2 Quad 2.4 GHz, AMD Phenom X3 2.1 GHz


Videókártya 256 MB Nvidia 7900 / 256 MB ATI X1900, javasolt legalább: 512 MB Nvidia 8600 / 512 MB ATI 3870 vagy jobb

Szóval kérdésem hogy egy olyan proci, amivel menne ez a játék mennyibe kerül, és ugye a főfőkérdés, hogy lehet-e cserélni procit egy gépben. Előre is köszi.


2010. nov. 3. 18:52
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Amúgy ha már itt tartunk, egy olyasmi videokártya, ami itt a GTA IV követelményhez fel van sorolva, mennyibe fájna ?
2010. nov. 3. 18:56
 2/24 anonim ***** válasza:

Alaplap típusa kéne.

A kártya megoldható 20ezer körül.

2010. nov. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Vagyis 12. sorry
2010. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Azonnal mondom, csak mond meg hogy hol találom xD Béna vagyok, tudom
2010. nov. 3. 19:27
 5/24 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt tedd fel és kulcsot nem kell neki adni 30 napig.

Ha fentvan akkor menj az alaplap ikonra és ott kiírja.

2010. nov. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Property Value

Manufacturer Dell Inc.

Model 0K7974

Serial Number ..CN7082155B30F0.


North Bridge Intel i915P/i915G Revision B1

South Bridge Intel 82801FB (ICH6) Revision B1


CPU Intel(R) Celeron(R) CPU 2.66GHz

Cpu Socket Socket 775 LGA


System Slots 3 PCI


Memory Summary

Maximum Capacity 1024 MBytes

Memory Slots 4

Error Correction Single-bit ECC


Ez nem lesz jó ? Mert tegnap letöltöttem egy RegistryReviver nevű cuccot, és telepített még egy SIW nevű valamit is, és ott van hogy motherboard ( =alaplap )

2010. nov. 3. 19:42
 7/24 anonim ***** válasza:

Jól sejtem, hogy így néz ki?

[link]

Egyébként a progi jó.

2010. nov. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem, nem ilyen, de hasonló. Az oldala ezüstös színű ( vagy szürkés, 2 közti ) ugyanolyan nagy betűkkel írja rajta, hogy DELL , eleje sima fekete, esha a CD-t belerakni kész tudomány, ugyanis ha a gépház normális állapotban van ( tehát nem fektetve ) akkor a cd- t oldalasan kell berakni, mert úgy jön ki a cd tartó is. Többször volt, hogy kiesett emiatt a cd. :P na szval bemásoltam az alaplap típust, mostmár tudsz ajánlani procit, ami már egész jó, menne vele a GTA IV meg az ehhez hasonló gépigényű CD-k, nem lenne a gép sem dög lassú ( mint amilyen a mostani általában ) . tehát nekem a gép netezésre és főleg JÁTSZÁSRA kell. És az árt is odaírhatod :) előre is köszi
2010. nov. 3. 20:04
 9/24 anonim ***** válasza:

Na ami itt kérdéses, hogy mekkora proci megy bele. Én ahogy néztem legfeljebb HT-s (Emulált 2 magos) proci jó bele amivel minimumon nem garantálnám a normális futást.

Azért még megnézem hátha más is megy bele.

2010. nov. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Oké köszönöm. Amúgy én itt nem tudom megnézni, hogy mekkora proci megy bele? Találtam képet : [link]

Az oldala pont ilyen. Szemből meg ilyesmi,mint a jobb oldali:

[link]

2010. nov. 3. 20:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!