Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP PRO gépbe milyen memória...

HP PRO gépbe milyen memória kell ?

Figyelt kérdés
Kaptam egy fent emlitett gépet ajándékba , de nincs benne memória . Szeretném feléleszteni és használni . Kérdezem a hozzáértőktől , milyen memóriát kellene beszereznem (2x4 Gb már jó lenne,gondolom ) nem túl igényes használatra . Word,excel, képnézegető,filmnézés,zenehallgatás céljára . A HP bizonyára finnyás mindent nem szeret.

tegnap 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
De pontosan melyik típust? Mert a HP Pro egy széria, többféle gép tartozik bele.
tegnap 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"A HP bizonyára finnyás mindent nem szeret."

Nem finnyásabb, mint a többi gyártó, de ahogy az egyes írta, ismerni kéne a gép pontos típusát.

ma 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, jól gondolod, vegyél bele 2x4 giga ramot, az elég lesz a leírt feladatokra.
ma 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy SO-DIMM formátum, már csak az a kérdés, hogy DDR3, 4, 5... Az alján szokott lenni egy címke, nézd meg, mi van rajta.
ma 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat . A kinézet alapján a gugli 3500 szériánk mondja . amit találtam címkéket felírtam :


659881-003


LCSCQ0A8Y3R9XC


PCWPB0KCY3RBZZ

ma 08:14
 6/13 anonim ***** válasza:

Bocs, valamiért azt hittem, hogy notebook (#4 vagyok). Ha a lentiről van szó, akkor 1333MHz-es DDR3, de én nem foglalkoznék vele, az sem biztos, hogy filmeket lehetne nézni vele online.

[link]

ma 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6-al azért annyiban vitatkoznék, hogyha legalább egy 3. generációs i5 van benne, azért azt még nem kell ennyire leírni. Legalább 8 giga ddr3 rammal, SSD-vel minden további nélkül alkalmas filmek lejátszására(Youtube-on a 1080-at is meg lehet vele próbálni, de 720-ban biztosan zökkenőmentes a lejátszás). Zenehallgatás, képnézegetés, office programok futtatása meg pláne.
ma 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#7 2. gen. i7. "Az sem biztos" csak ennyit írtam.
ma 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

3470 procival?

Az még elmegy kis netezgetősnek. FHD megbírkózik au SDR tartalmakkal. Akkor is, ha nincs hardveres támogatás (vp9 h265... persze érdemes kerülni ezeket, ha lehet. De ha az ember belepattint még egy GT1030-at, akkor már az se probléma.

ma 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem, i7-2600. Azt írtam, hogy "2. gen.".
ma 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!