Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 7700x 4060 ti 8gb meddig lesz...

7700x 4060 ti 8gb meddig lesz elég fhd gamingre?

Figyelt kérdés

Alaplapom egy ROG b60e-f am5 alaplap és a ramom egy gskill cl30 6000mhz 32gb



Nem vagyok eleresztve így fájt a 640k kicsit amiből összeraktam a gépet szóval :) kb meddig elég ez a cfg?



tegnap 18:12
 1/8 A kérdező kommentje:
b650e-f :)
tegnap 18:14
 2/8 anonim válasza:
40%

Komolyan nem értem az ilyen kérdéseket. Ez most rongyrázás akarna lenni? Vagy páváskodás anyuék pénzével? :D Aki rákölt 640 kilót egy játékgépre, az szerintem képben van azzal, hogy mit vesz meg. Vagy nem?

Bocs az OFF-ért.

tegnap 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem haragszom :)


Igyekeztem a legjobbat kihozni 3 hónapja (igaz új alkatrészek mindig drágábbak) viszont az elmúlt 20 évben laptopot használtam szóval a PC építés kimaradt. Most viszont ez van de annyira nem vagyok képben hogy mikor és meddig várható hogy úgy mindenre mikor lesz ez kevés.


Még annyi hogy ez az rtx 4060 ti 8gb elbírna többet is mint fhd, vagy ez a kártya kb erre tökéletes de többre már nem.

tegnap 18:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A 4060ti egy full hd/high-ultra kártya. Biztos elvisz sok címet 1440p-ben. Régi játékokat akár 4K-ba is pl:GTAV. De leginkább kompromisszum mentes 1080p a cél felbontás ennél a kártyánál.

Ha elég nagy/jó tápot is vettél akkor a késöbbiekben egy kártya cserével léphetsz feljebb. A 7700x 32GB RAM-mal nem lesz kevés jó darabig.

tegnap 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! :)
tegnap 19:20
 6/8 anonim ***** válasza:

A 4060 az úgy még olyan magas-közeli beállításokat tud ma. 6-7 évig jó lesz a minimumra is. DLSS fejlő... naigen, nvidia lexarja a régebbi kártyáit.. szóval az FSR fejlődésével még kitolódhat ez jócskán, akár 10+ évre is, de ez még nem látszik így előre. De videokártyát az egyik legegygszerűbb cserélni majd..


7700X az jó sok... 10+ év is akár.


Játék és igényfüggő lesz azért. Ha az aktuális cod multit kell futtatni 200+ fps-sel, akkor az ugye egészen más téma, minthogy az aktuális AAA optimalitálatlan single game elfusson 30+ fps-sel.

tegnap 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, ésa B650E... nem rossz vétel, csak talán feleslegesen drága. Szép a pcie 5... majd a platform végefelé lehet előny még belőle. Hogy ez megért-ema +40-50 ezres kiadást..?
tegnap 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Forumon rámbeszélték :) kb azt mondták amit te hogy am5 és pice5 miatt amikor az am5 kikopik azután is még rendben lesz így talán az egyik utolsó komponens lesz amit cserélni kell ssd ből is elég durvát vettem van egy mezei mv2 kingstone 1tb (rendszernek) és egy elég jó [link] 2tb os is amin meg minden más megy
tegnap 19:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!