Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GTx 4060 tényleg csak 120hz-et...

DrkImi917 kérdése:

GTx 4060 tényleg csak 120hz-et képes átvinni monitorra DVI-kábellel?

Figyelt kérdés
Most raktam össze egy Buildet. Gigabyte 4060 (3 ventis) benne. HDMI madzaggal raktam össze elöször, mert csak az volt otthon. De azzal ment magasabb fps is. DVI-vel miért nem megy feljebb 120nál? Átnyálaztam már a gép beállításait 2x is és sehogy se tudtam átállítani. 🤷

szept. 14. 04:12
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
34%

GTX4060 -ról még nem hallottam, csak legfeljebb RTX4060 -ról. Magasabb képfrissítésű monitorokhoz amúgy már DisplayPort kábelt szokás használni.

Pontosan milyen monitorod van van?

szept. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jaa tényleg, sorry félre írtam 🤦😅

Egy AOC CQ32G2sE/BK monitorom van.

Mint írtam Hdmi-vel használtam először mert nem volt DVI itthon. Azzal ment a magasabban ráta, DVI szög 120 🤷

szept. 14. 06:45
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
78%

Te milyen DVI -ról beszélsz amúgy? :D


Olyan csatlakozó se a videokártyán se a monitoron nincs.


Ezen a monitoron van 2 db HDMI és 1 db DP, a videokártyán meg 2 db HDMI és 2 db DP.

szept. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Aakkor az! DP! Nézd el éjszakás voltam 🤣


Na szoval akkor. Mi lehet a probléma okozója?

szept. 14. 13:18
 5/5 P.O.C. ***** válasza:
Azzal mennie kell. Hol állítod a Hz -et? Ha a Windows monitorbeállításainál nem tudod, akkor csináld az NVIDIA Control Panelben. Ott a PC csoportból válaszd ki a felbontást (2560x1440) és a frekvenciát (165 Hz). Ha nem találod, akkor egyedi profilt is létrehozhatsz, ahol beállítod ezeket.
szept. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!