Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ismeri fel a gépem...

Miért nem ismeri fel a gépem a billentyűzetet?

Figyelt kérdés
kapam egy usb-s billentyűzetet hangerő meg power gombbal satöbbi, bedugom indítom a gépet, semmi. indítom hagyományos billentyűzettel, bedugom az usb-set, semmi.. dugom másik csatlakozóba, "az eszközt nem lehet felismerni". keresem a vezérlőpult / hardver hozzáadása listáján, nincs is ott a billentyűzet ha a hagyományos nincs csatlakoztatva. Ötletek?
2010. nov. 3. 14:42
1 2
 1/15 anonim válasza:
Palod fel a drivereket a cd-ről :)
2010. nov. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
*pakold
2010. nov. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
USB portok nincsenek véletlenül letiltva?
2010. nov. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nincs hozzá driver :l
2010. nov. 3. 14:47
 5/15 A kérdező kommentje:
az usb csatlakozók fényképezővel / telefon adatkábellel működnek
2010. nov. 3. 14:47
 6/15 anonim ***** válasza:
Én mindkét tipust használtam már, az USB-st is azonnal felismerte a Windows. Próbáld ki pentdrive-val az USB portokat, ha azt sem látja, akkor valami miatt le vannak tiltva az USB portok.
2010. nov. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

de az usb-k működnek csak a billentyűzetet nem ismeri fel

windows xp sp3 lett tegnap feltelepítve szóval nem is a windows hibája..

2010. nov. 3. 14:51
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy USB portot nevezzél ki a billentyűzet részére, ott mást ne használj. Nekem van 6 db, egy a nyomtatóé, egy a billentyűzeté, egy az USB stické, egy pentdrive és más eszközök részére van fenntartva. Összevissza dugdosva megvan az esélye a komoly fertőzésnek (AUTORUN/INF vagy Conficker féreg). Nézd meg a vírusirtóval is, hátha.
2010. nov. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

[link]

találtam 1 ilyen drivert, megpróbálom

2010. nov. 3. 14:53
 10/15 anonim ***** válasza:
Aha, értem. Le van tiltva az eszközök automatikus felismerése. Nekem a tavalyi telepítés óta SP3 van a gépemen. Windows XP-ben: Startmenű/Vezérlőpult/Billentyűzet/Hardver/Hibaelhárítás.
2010. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!