Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Log file: F.\Recovery\WindowsR...

Log file: F.\Recovery\WindowsRE\Winre.wim\System32\Logfiles\5rt\SrtTra il.txt és CRITICAL PROCESS DIED?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A fenti hibaüzeneteket kapom meg amikor elinditom a szamitogepem. Már ha eljutok idáig. Valamikor csak a biosba dob be és ha sikerül kiválasztanom a boot ssd t akkor egy ideig működik a gép aztán megint csak critical process died hibauzenet fogad. Nem tudom mit csináljak. Az Ssd amin a windows van 1 éves sincs. Már kihúztam az összes ssd t és hdd majd újra visszaraktam de továbbra sem jó. Tudnátok segíteni?

szept. 13. 16:18
 1/2 A kérdező kommentje:
Illetve még annyi hogy ez előtt majdnem 1 hónapig kihúzva állt a gép mert felújítás volt a szobában. Nem tudom mennyit számít ez.
szept. 13. 16:21
 2/2 anonim ***** válasza:
Ellenőrizd a hardverkomponenseket, különösen a memóriát (RAM) és a merevlemezt vagy SSD-t. Használhatsz eszközöket, mint a Memtest86 a memória tesztelésére, vagy a beépített Windows CHKDSK parancsot az SSD/HDD ellenőrzéséhez:chkdsk /f /r
szept. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!