Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 8 Critical_Process_Die...

Windows 8 Critical_Process_Died hibát mi okozza? Van rá megoldás?

Figyelt kérdés

Mióta Windows 8-re váltottam, azóta küzdök ezzel a hibával, de egyenlőre semmilyen megoldást nem találtam, még google-n sem írnak semmi érdemlegest.


Teljesen random időközönként jön elő, akár játék, netezés közben vagy egy szimpla kép megnyitásakor, de olyan is gyakran van, hogy már betöltődni sem tud a rendszer, bejelentkezésnél egyből ez a hiba lép fel. Általában néhányszori újraindítás után rendesen fel tud állni a rendszer, de olyan is előfordul, hogy kifagyás után nem is érzékeli a gép az SSD-t, ilyenkor csak az segít, ha átdugom egy másik portba, akkor általában rendesen megy egy ideig... Valamint azt figyeltem meg, hogyha az SSD és a HDD mellé még az optikai meghajtó is be van dugva, akkor egyáltalán nem tud betöltődni a rendszer. Viszont SSD-optikai meghajtó / SSD-HDD kombóval elindulni el tud, de a hiba így is jelentkezik. Windows újratelepítés sem old meg semmit, már próbáltam. Windows 7-nél nem volt ilyen hiba.


Az SSD haldokolna, vagy mi lehet? Programok tejesen épnek jelzik az állapotát. (OCZ Vertex 4 SSD-t használok.)


[link]



#Windows 8 #SSD #kék halál #Windows hiba #citical process died #windows betöltés
2013. júl. 17. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
www.youtube.com/watch?v=Dg3def-4UIY
2013. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megnézeted egyáltalán, hogy milyen videót küldesz vagy csak belinkelted? Nyilván egy Catalyst reinstall megoldja a problémát...
2013. júl. 17. 20:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!