Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a rejtély megfejtése?...

Morcogó kérdése:

Mi lehet a rejtély megfejtése? Win10, Asus Maximus Formula, Ati Radeon 3870.. Bekapcsolás után a Win10 a csempék alatt monitor elsötétül, billentyüzet inaktívvá válik, egér megszűnik.

Figyelt kérdés
Bekapcsoló gombbal kikapcsolva majd azonnal újra indítva minden OK!! Ezután ujraindítás: minden OK. de kikapcsolás után újra ez a jelenség, majd ismételt kikapcsolás után ismét minden OK.

#másodikra indul
szept. 11. 10:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Lehet driver probléma, ha az elinditás utáni fagyott állapotból kikényszerített újraindítás (főkapcsoló hosszabb megnyomására kikapcs, majd azonnali bekapcsolás) után minde OK?

A hosszabb kikapcsolt állapot utáni befagyó indítás nem utal inkább táp hibára? (csak kérdezem)

szept. 13. 12:08
 12/13 A kérdező kommentje:
Újabb megfigyelés: Amennyiben hidegindításkor (tehát kikapcsolás után) az egeret folyamatosan mozgatom már a windows csempék megjelenés előtt is, a bootolás rendben lefut, az eseménynaplóban nincs hibaüzenet. Próbáltam másik egéret (új), másik USB portot, egyik sem használt...
szept. 15. 12:29
 13/13 A kérdező kommentje:
Tegnap kipróbáltam telepítés nélkül egy Linux Ubuntut a gépen. Prímán működik, bár nem telepítettem, így a Dual Boot sem települt fel. És láss csodát: Azóta a Win10 bejelentkezik a hidegindítás után! Mondjuk azt nem tudom, mi változott! és mitől javult meg a Win10 boot folymat! Valakinek ötlete van?
tegnap 08:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!